Polityka prywatności

Polityka Prywatności.

Z.U.L. "Globus" zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego klienta Z.U.L. "Globus" obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.
Podstawowa zasada - Z.U.L. "Globus" nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych użytkowników swoich usług - nie zostanie naruszona jakimikolwiek zmianami w Polityce Prywatności.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z usług internetowych Z.U.L. "Globus" możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. W przeważającej większości przypadków będzie to tylko imię i adres e-mail.

Jawne Dane Osobowe

Dane osobowe podane na stronach www Z.U.L. "Globus" przy okazji np. zamieszczania ogłoszeń są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. Dlatego też dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

Niezapowiedziane Wiadomości

Z.U.L. "Globus" zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe otrzymał w związku z własną działalnością i które zgodziły się z Polityką Prywatności.
Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości Z.U.L. "Globus" rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do jego stron www, usług i produktów (np. zmiany, promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne, których rozsyłka została opłacona przez klientów Z.U.L. "Globus".
Podmioty zlecające komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na listach adresowych Z.U.L. "Globus". Informacje komercyjne nie naruszają ogólnie przyjętych norm etycznych (wykluczone są np. treści pornograficzne, obrażające uczucie religijne, nawołujące do nienawiści rasowej itp.), ograniczana jest ich objętość i wysyłane są sporadycznie.

Rezygnacja

W każdej chwili możesz wypisać się z list mailingowych Z.U.L. "Globus", wykorzystując do tego celu link otrzymany w pierwszym otrzymanym z naszej listy e-mailu. Alternatywnym sposbem jest wysłanie e-maila o treści:
"Rezygnuję z listy mailingowej (tu podaj nazwę listy)
  adres e-mail (tu wpisz twój adres e-mail, który podałeś przy wpisywaniu się na naszą listę)"

na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twoje dane kontaktowe zostaną wtedy usunięte z naszej listy całkowicie w terminie siedmiu dni.

Prawa Autorskie

Zawartość stron w tej domenie oraz nazwa domeny podlega ochronie prawnej. Dokumenty, artykuły, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące serwisy na tej domenie stanowią własność firmy Z.U.L. "Globus" Jacek Malinowski lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Kopiowanie i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną czy elektroniczną zawartości jak i całości tego serwisu www jest zabronione, chyba że zostało to inaczej uzgodnione z firmą Z.U.L. "Globus". Pojedyncze dokumenty, programy, grafiki, skrypty lub inne pliki publikowane. w ramach tego serwisu www mogą zawierać związane z nimi inne notki o prawach autorskich.

 

Wyłączenie Odpowiedzialności

Chociaż dołożyliśmy wszelkich starań, by informacje na tej witrynie były jak najbardziej prawidłowe, nie ponosimy odpowiedzialności za jej treść. Materiały mogą zawierać nieścisłości i błędy w pisowni. Nie gwarantujemy poprawności i kompletności materiałów ani wiarygodności rad, opinii, oświadczeń, rysunków lub innych informacji wyświetlanych w tej witrynie lub rozpowszechnianych za jej pośrednictwem. Użytkownik akceptuje, że opieranie się na takich opiniach, radach, oświadczeniach, notatkach i rysunkach stanowi działanie na własne ryzyko. Treści przekazywane są w takiej formie, w jakiej są i w jakiej są dostępne. Z.U.L "Globus" nie ponosi żadnej odpowiedzialności za pomyłki, niedokładności, braki i inne błędy, niepunktualność lub nieautentyczność jakichkolwiek informacji zawartych na stronach tej witryny.
Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne działania osób trzecich na szkodę naszej witryny.
Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów, firm i osób prywatnych, których dane kontakowe podane są w witrynie Z.U.L. "Globus".
Firma Z.U.L. "Globus" nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone na jej stronach reklamy i ogłoszenia. Chociaż przykładamy sporą wagę do tego, aby reklamodawcy, których reklamy i / albo ogłoszenia są w naszej witrynie publikowane byli wiarygodni, nie możemy jednak odpowiadać za ich czyny.

 


Jeżeli nie akceptujesz Polityki Prywatności witryny Z.U.L. "Globus" nie odwiedzaj naszego serwisu, nie wpisuj się na naszą listę mailingową i nie zamieszczaj ogłoszeń na naszych stronach.

            Jacek Malinowski - Z.U.L "Globus"